چهارشنبه, 27 دی 1396 الاربعاء, جانفييه 17, 2018           فارسی English

عنوان : مرحله دوم ساماندهی كوی مهدیس اهواز آغاز می شود
زير عنوان : مدیر عامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت گفت : مرحله دوم پاکسازی مناطق کوی مهدیس اهواز از نخاله های ساختماني با توجه به درخواست استانداری خوزستان و اهتمام مدیر عامل شركت مناطق نفت خیز جنوب به زودی آغاز می شود .
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ 

با مشارکت شرکت خدمات ترابري و پشتیبانی نفت

مرحله دوم ساماندهی کوی مهدیس اهواز آغاز می شود

 

مدیر عامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت گفت : مرحله دوم پاکسازی مناطق کوی مهدیس اهواز از نخاله های ساختماني با توجه به درخواست استانداری خوزستان و اهتمام مدیر عامل شركت مناطق نفت خیز جنوب به زودی آغاز می شود .

به گزارش روابط عمومی شرکت مناطق نفت خیز جنوب ، مهندس مراد کمالی در جريان بازديد از كوي مهديس اهواز در اين باره افزود : در نشست مشتركي كه بين استانداري خوزستان و شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب برگزار شد ، كار تسطيح و پاكسازي پنج نقطه ي ديگر از اين كوي به شركت خدمات ترابري و پشتيباني نفت واگذار گرديد .

وي خاطر نشان كرد : در مرحله نخست اين پروژه نيز كه دو ماه به طول انجاميد با اختصاص ماشین آلات راهسازی و دستگاه های سنگین شامل لودر و کامیون که در اختیار شهرداری منطقه 8 قرار داده شده بود ، مساحتي حدود 155000 متر مربع خاک برداری ،  خاک ریزی و تسطيح شد .  

مهندس كمالي با اشاره به اينكه ، اقداماتي كه تاكنون در اين زمينه صورت گرفته با استقبال و رضايت فراوان اهالي كوي مهديس رو به رو گرديده است ، خاطر نشان كرد ، عمل به مسئوليت هاي اجتماعي و زيست محيطي از مهم ترين اولويت هاي شركت ترابري نفت است .

شركت خدمات ترابري و پشتيباني نفت يكي از شركت هاي تابعه مناطق نفت خيز جنوب است كه راهبري عمليات جا بجايي دكل هاي حفاري ، حمل و نقل مواد سوختي و لوله هاي جداري راعهده دار است .

 

 

 

 

 

 

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 522

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.