• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ 
مداومت در طرح غربالگری سلامت كاركنان شركت نفت و گاز مسجدسلیمان

مداومت در طرح غربالگری سلامت كاركنان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: از ابتدای زمان انتشار ویروس کرونا در کشور تاکنون. طرح غربالگری و سنجش سلامت کارکنان بطور مداوم و روزانه در حال انجام است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، مهندس قباد ناصری در تکمیل این خبر اظهار داشت:  با توجه به اینکه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با دارا بودن نزدیک به 4000 نفر پرسنل بر ضرورت مراقبت و سنجش سلامت اعضای این جامعه بیش از پیش می افزاید.

 

وی افزود: بر همین اساس بطور روزانه و مداوم با حضور عوامل مربوطه در ادارات ستادی مستقر در مسجدسلیمان عملیات تب سنجی و غربالگری بمنظور حصول اطمینان از سلامت کارکنان صورت می گیرد.

 

وی تصریح کرد: برای کارکنان شاغل در واحدهای اقماری نیز در زمان تعویض شیفت هفتگی و پیش از ورود کارکنان به تأسیسات این عملیات صورت می گیرد.

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در ادامه از تداوم اجرای عملیات ضدعفونی و گندزدایی محلات و مناطق مختلف شهری خبر داد و گفت: بنا بر برنامه اعلامی از سوی ستاد مقابله با کرونای شهرستان و توسط بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج و اداره HSE، عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن محلات و مناطق شهری بمنظور پیشگیری و مقابله با انتشار ویروس کرونا در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت همچنان در حال انجام است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0