• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ 
بهسازی جاده روستاهای منطقه سلیران بخش عنبر انجام شد

به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

بهسازی جاده روستاهای منطقه سلیران بخش عنبر انجام شد

به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عملیات بهسازی و ایمن سازی بخشی قسمتی از جاده روستاهای منطقه سلیران بخش عنبر انجام شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این پروژه در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت، ایمن سازی و تسهیل در تردد روستاییان مجاور چاه های نفت این منطقه و با نظارت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت در مدت زمان 6 ماه و با صرف اعتباری بالغ بر  3 میلیارد و 210 میلیون ریال انجام شد.

در این پروژه که در مجاورت روستای جاجو و روستای سلیرون صورت گرفت، یک دستگاه پل 2 دهانه ای به طول 10 متر به همراه دیوار حائل سنگی در جهت محافظت از جاده در برابر خطرات نشست و رانش هنگام بارندگی، لایروبی دره، خاکبرداری و خاکریزی به مقدار 4300 متر مکعب، بتن ریزی و سنگ کاری به مقدار 775 متر مکعب، ترانشه زنی و اصلاح هندسی دید و مسیر، اجرای کانال سنگی در شانه به منظور هدایت و دفع آب باران و جلوگیری از شکستگی و آب شستگی جاده، اجرای کانال خاکی و اجرای سنگفرش کف جاده در دو طرف پل اجرا گردید.

با این اقدام بخش هایی از این مسیر که در بارندگی های سال های قبل دچار آسیب شده و موجب بخطر افتادن جان شهروندان شده بود با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ایمن سازی و تردد روستاییان و ساکنین مجاور چاه های نفتی این منطقه تسهیل گردید.

لازم به توضیح است که شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیش از این و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و ارایه خدمات عام المنفعه به شهروندان و مجاوران چاه ها و تأسیسات نفتی حوزه عملیاتی اش اقدام به بهسازی و مرمت بیش از 750 کیلومتر از راه های روستایی نموده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0