• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ 
البرز زارعي مقدم جان بر سر نجات زاگرس نهاد
تسلیت به دوستداران طبیعت و خانواده­ بزرگ صنعت نفت

البرز زارعي مقدم جان بر سر نجات زاگرس نهاد

تسليت به دوستداران طبيعت و خانواده­ بزرگ صنعت نفت

البرز زارعي مقدم، از کارکنان شرکت بهره­برداري نفت و گاز گچساران و حامي طبيعت، به دليل سوختگي ناشي از تلاش براي مهار آتش جنگل­هاي زاگرس، جمعه 30 خرداد دار فاني را وداع گفت و ديروز 31 خرداد، در بهشت زهراي گچساران به خاک سپرده شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مناطق نفتخيز جنوب، اين جوان کوهنورد و دوستدار طبيعت که به صورت آتش­­نشان داوطلب براي مهار آتش سوزي­هاي اخير در جنگل­هاي زاگرس اعزام شده بود، 12 خرداد، به همراه تني چند از مهارگران در ارتفاعات "ديل و آرو" در محاصره شعله­هاي قرار گرفته و حين فرار ازآتش، دچار سانحه سقوط از صخره، سپس سوختگي شديد (60 درصد) شدند.

پس از اين حادثه، البرز زارعي مقدم ابتدا بيه بيمارستاني در ياسوج منتقل شد اما باتوجه به شدت سوختگي­ها، بلافاصله به بيمارستان تخصصي سوانح و سوختگي امام موسي کاظم (ع) اصفهان اعزام گرديد و با وجود تلاش کادر درمان، پس از سه هفته جدال با مرگ، جان به جان آفرين تسليم کرد.

روابط عمومي شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب، اين ضايعه جان­سوز را به تمامي علاقمندان به طبيعت، اهالي کهگيلويه و بويراحمد، خانواده و همکاران ايشان در شرکت بهره­برداري نفت و گاز گچساران تسليت عرض مي­نمايد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0