پنج‌شنبه, 26 مهر 1397 الخميس, اكتوبر 18, 2018           فارسی English

عنوان : مهندس پاك نژاد از ان جی ال ۱۰۰۰ آغاجاری بازدید كرد
زير عنوان : معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، از کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ آغاجاری(NGL-1000 ) دیدن کرد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ 

مهندس پاک نژاد از ان جی ال ۱۰۰۰ آغاجاری بازدید کرد

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید،  از کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ آغاجاری(NGL-1000 ) دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب،مهندس محسن پاک نژاد که در جریان عملیات مهار چاه رگ سفید ۱۴۷ در این منطقه به سر می برد، ضمن بازدید از واحد گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ از نزدیک در جریان فرایند تولید و پیشرفت کار تعمیرات اساسی این واحد تولیدی قرار گرفت.

  در بخشی از این بازدید معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، باحضور در جمع کارکنان عملیاتی واحد از زحمات آنان و گروه تعمیرات اساسی قدردانی و تصریح کرد: در حاشیه حضور در عملیات کنترل چاه رگ سفید، فرصتی به دست آمد تا از نزدیک با همکاران شاغل در این واحد تولیدی دیدار و در جریان تلاش شبانه روزی آنان بویژه در زمینه بازسازی و تعمیرات اساسی قرار گیرم. مهندس پاک نژاد اظهار امیدواری کرد: با تکمیل و راه اندازی پروژه پیش تراکم ان جی ال ۱۰۰۰ ، در آینده ظرفیت عملیاتی این واحد افزایشی قابل توجه پیدا کند.

در بخشی از این بازدید مدیر عملیات شرکت نفت و گاز آغاجاری،با ارائه گزارشی، روند بازسازی کلیدخانه فشار متوسط، نوسازی و به روزآوری بخشی از سیستم های ابزاردقیق و تعمیرات اساسی کارخانه‌ را  توضیح داد‌.

منوچهر آرزومند با تشریح فرایند تولید نفتا و گاز خشک در ان جی ال ۱۰۰۰،  گفت: در حال حاضر مجموع خوراک دریافتی این واحد ۴۰۰ میلیون فوت مکعب است که از کلاهک گازی میدان پازنان حاصل و پس از فرآورش حدود ۱۵ هزار بشکه نفتای حاصله به پتروشیمی بوعلی ارسال و حدود۳۵۰ میلیون فوت مکعب گاز خشک این واحد نیز از طریق واحد بازگردانی گاز ، به میدان پازنان تزریق می شود./


نمایش تعداد بازدیدها : 421

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.