سه‌شنبه, 22 آبان 1397 الثلاثاء, نوفمبر 13, 2018           فارسی English

عنوان : فاز دوم بلوار ساحلی شرق كارون به نام شهدای صنعت نفت مزین شد
زير عنوان : طي مراسمي با حضور استاندارخوزستان، مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب ،شهردار اهواز، سرپرست فرمانداري اهواز، رييس و جمعي از اعضاي شراي اسلامي شهر اهواز، فاز دوم بلوار ساحلي شرق كارون كلنگ زني و به نام شهداي صنعت نفت نامگذاري شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ 

فاز دوم بلوار ساحلي شرق كارون به نام شهداي صنعت نفت مزين شد

طي مراسمي با حضور استاندارخوزستان، مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب ،شهردار اهواز، سرپرست فرمانداري اهواز، رييس و جمعي از اعضاي شراي اسلامي شهر اهواز، فاز دوم بلوار ساحلي شرق كارون كلنگ زني و به نام شهداي صنعت نفت نامگذاري شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب ، اين پروژه شامل  احداث بلوار ساحلي شرقي، حدفاصل تاسيسات شركت نفت و احداث فاز دوم بلوار ساحلي شرقي،حدفاصل خيابان 32 متري ذوالفقار(فاز3 كوي ملت) و زرگان است كه بخش مهمي از آن در زمين هاي متعلق به اين شركت اجرا مي شود..

استاندار خوزستان در اين مراسم با اشاره به همكاري بي دريغ مناطق نفتخيزجنوب در توسعه و عمران شهر اهواز گفت: نحوه تعامل شركت ها، دستگاهها با استانداري و شهرداري بيانگر ايجادانسجام و هماهنگي بيشتر و دور شدن تدريجي از نگاه بخشي است.

دكتر غلامرضا شريعتي با اشاره به همكاري نفت و مهندس عالي پور در پروژه هاي مختلف توسعه شهري ، زيست محيطي تصريح كرد: براي رسيدن به نقطه اي كه رضايتمندي مردم از حيث امكانات و خدمات با كيفيت شهري و حمل و نقل پيشرفته فراهم شود، لازم است تمام دستگاه ها مشاركت تمام و كمال داشته باشند.

شهردار اهواز نيز در اين آيين با قدرداني از همكاري بسيار مؤثر شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب در اين پروژه گفت: از آنجا كه  اجراي اين پروژه بدون همكاري نفت امكان شروع كار وجود نداشت،بنابراين طي نشست هايي با محوريت استانداري، براي تشكيل كميته اي مشترك از كارشناسان شهرداري نفت توافق لازم بعمل آمد و با تشريك مساعي دو طرف، در مدتي كمتر از يك ماه تقريبا تمام موانع موجود بر سر راه اجراي اين طرح با همكاري و اهتمام شركت نفت برداشته شد. براين اساس به لحاظ حسن همكاري شركت نفت و به لحاظ اينكه اين مراسم و بخشي مهم از اين پروژه در محل زمين هاي اهدايي نفت اجرا مي شود، اين مقطع از جاده ساحلي به نام شهداي صنعت نفت نامگذاري مي شود و از هم اكنون تابلوهاي آن نصب خواهد شد.

 نمایش تعداد بازدیدها : 449

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.