دوشنبه, 19 آذر 1397 الاثنين, ديسمبر 10, 2018           فارسی English

عنوان : تاكید مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر اجرای كامل دستورالعمل ‎های ایمنی
زير عنوان : مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در نشست هم اندیشی كه با حضور مديران، روسا، سرپرستان و جمعي از كاركنان در سالن اداره آموزش اين شركت برگزار شد با اشاره به برخي حوادث به وجود آمده در صنعت بر اجرای کامل دستورالعمل ‎های ایمنی در تمام سطوح شركت تاكيد كرد .
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ 

 

تاكید مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر اجرای كامل دستورالعمل های ایمنی

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در نشست هم اندیشی كه با حضور مديران، روسا، سرپرستان و جمعي از كاركنان در سالن اداره آموزش اين شركت برگزار شد با اشاره به برخي حوادث به وجود آمده در صنعت بر اجرای کامل دستورالعمل های ایمنی در تمام سطوح شركت تاكيد كرد .

 به گزارش روابط عمومي، مهندس هوشنگ صيدالي با تقدير و تشکر از زحمات مسئولان و کارکنان شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در يكسال گذشته در امر توليد و پيشگيري از حوادث اظهار كرد: حفظ سلامت کارکنان از مهم ترین اولویت های اين شرکت به عنوان دومين توليدكننده نفت در كشور می باشد .

وي با ياد و گراميداشت شهداي صنعت نفت گفت: همواره بايد بدانيم امروز  امانتی که به دست ما رسيده است در قبال آن وفادار باشیم و در حفظ و نگهداري اين امانت تمام تلاش خود را به كار ببنديم چرا كه بايد به نسل آينده نيز پاسخگو باشيم .

مهندس صيدالي تصريح كرد: بي ترديد نقش آفرینی شما کارکنان صنعت نفت در رشد و توسعه اقتصادی کشور نقشي اثرگذار است و از اين رو ما نيز در قبال شما وظيفه داريم چرا كه شما سرمايه هاي ملي يك كشور محسوب مي شويد .

  مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران گفت: ما در صنعتی بزرگ به نام نفت و گاز مشغول به خدمت هستیم که ضمن اينكه دارای ریسک پذیری بالا و خطرات فراوانی است نقش اساسي در اقتصاد كشورمان دارد و بر این اساس اجراي دستوالعمل هاي ایمنی اولویت اساسی در صنعت نفت است .

وي با تقدير و تشكر از اداره آموزش  شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران گفت: خوشبختانه بر اساس آماري كه ارائه شده کارکنان صنعت نفت گچساران به طور مستمر در حال آموزش و روزآمدکردن دستور عمل‌های ایمنی هستند و اين نشان از توجه ويژه اين شركت به آموزش است .

 مهندس صيدالي با اشاره به اينكه آموزش نیروهای انسانی در تمامي سطوح باید با توجه به نیاز سنجی شرکت در بخش های مختلف در دستور كار قرار گيرد خاطرنشان كرد: در مسئله آموزش نيروهاي انساني در صنعت نفت باید شاخص های کمی و کیفی پیش بینی گردد چرا كه در اين صورت به هدفی که مد نظر سازمان است دست پيدا خواهيم كرد.

وي ادامه داد: در سال 96 و با پيگيري هايي كه صورت گرفت معرفي كاركنان به طب کار و معاینات دوره‌ای به صورت دقيق و مطلوبي دنبال شد.

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران تاكيد كرد: امنیت، آرامش فکری و تحقق سلامت کارکنان  و بالطبع خانواده‌های شما زمانی رقم می‌خورد كه تمامي دستورات ايمني را سرلوحه كارمان قرار دهيم.

وي با اشاره به هفته نيكوكاري ضمن دعوت از عموم كاركنان برای شرکت در این جشن و کمک به نیازمندان اظهار داشت: خوشبختانه كاركنان صنعت نفت هميشه در كار خير در صحنه هستند و اميدواريم با توجه به نزديكي به ايام عيد حضور باشكوهي در اين جشن داشته باشند.


نمایش تعداد بازدیدها : 339

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.