سه‌شنبه, 22 آبان 1397 الثلاثاء, نوفمبر 13, 2018           فارسی English

عنوان : جلسه توجیهی طرح نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن در شركت نفت و گاز كارون برگزار شد
زير عنوان : جلسه توجیهی طرح های نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن مناطق نفتخیز جنوب در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون برگزار شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ 

جلسه توجیهی طرح نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن در شرکت نفت و گاز کارون برگزار شد

 

جلسه توجیهی طرح های نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن  مناطق نفتخیز جنوب در شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، این جلسه چهارشنبه 10 مرداد در راستای هماهنگی و برنامه ریزی جهت پیشبرد اهداف تعریف شده طرح نگهداشت و افزایش تولید 4 مخزن منتخب شرکت کارون در قالب 28 مخزن منتخب شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور نمایندگان مدیریت ها و ادارات مختلف این شرکت برگزار گردید.

در این نشست ضمن تشریح اهداف و پروژه های تعریف شده در قالب بسته های چهار گانه، بر لزوم همکاری هرچه بیشتر با شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در راستای پیشبرد اهداف طرح نگه داشت و افزایش تولید 28 مخزن  مناطق نفتخیز جنوب تأکید شد.

بر اساس مطالعات صورت گرفته ، پیش بینی می شود در این طرح با حفر چاه های جدید، تعمیر چاه های موجود و اجرای سایر پروژه های تحت الارضی و سطح الارضی ، تولید روزانه نفت در شرکت کارون به میزان 114 هزار بشکه افزایش یابد.

شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون بزرگترین شرکت بهره بردار تابع مناطق نفتخیز جنوب است که با تامین 25 درصد نفت خام کل کشور مسئوليت راهبري و توليد صيانتي نفت، گاز و مايعات گازي را با تولید بیش از یک میلیون و 30 هزار بشکه نفت خام برعهده ‌دارد و از زمان آغاز طرح نگه داشت و افزایش تولید 28 مخزن ، ضمن شرکت در جلسات و بازدیدهای مختلف، در بررسی های فنی، شرح نیازها و شرح کارها و سایر موارد مرتبط با این طرح همکاری تنگاتنگی با متولیان طرح مذکور داشته است.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 254

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.