دوشنبه, 29 بهمن 1397 الاثنين, فيفرييه 18, 2019           فارسی English

عنوان : بهسازی و نوسازی شبكه مخابرات كریت­ كمپ از سوی مخابرات شركت نفت و گاز كارون
زير عنوان : با تلاش مخابرات شركت بهره برداري نفت و گاز كارون، عمليات تعويض و نوسازي يكي از كابل هاي اصلي شبكه مخابرات كريت كمپ انجام شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 

بهسازي و نوسازي شبكه مخابرات كريت­ كمپ از سوي مخابرات شركت نفت و گاز كارون

با تلاش مخابرات شركت بهره برداري نفت و گاز كارون، عمليات تعويض و نوسازي يكي از كابل هاي اصلي شبكه مخابرات كريت كمپ انجام شد.

 به گزارش روابط عمومي، رییس مخابرات شركت بهره برداري نفت و گاز كارون در تشریح خبر فوق اظهار داشت : قسمت عمده زيرساخت ارتباط داخلي ناحیه کریت­کمپ به صورت شبکه، مبتنی بر دو کابل اصلی به نامهای كابل (A ) و كابل (C ) هركدام با ظرفیت 100 زوج و مجموعاً به طول 9000 متر می باشد.

 سید عبدالنبی فواضلی گفت : این کابل­ها وظیفه انتقال خطوط تلفن به واحدهای عملیاتی و خدماتی مستقر در مجموعه صنعتي کریت­کمپ از جمله كارخانه­هاي گاز و گازمایع ۷۰۰ و 800، پالایشگاه شیرین سازی (GTP )، ترابری سنگین، جایگاه سوخت رسانی شهید الماسي و آتش نشانی را بر عهده دارند.

وی افزود : در چند سال اخیر كابل (A ) بر اثر عوامل طبیعی (فرسایش و رطوبت) و گاهي عوامل انسانی، دچار آسيب­هاي قابل توجهی شد که این آسيب­ها باعث تغییر پارامترهای موثر در خطوط كابل و در نتيجه منجر به كاهش كيفيت و ایجاد محدودیت­های ظرفيتي در این زمینه گردید.

 رییس مخابرات شركت نفت و گاز كارون با بیان این مطلب که کارشناسان واحد عملیات خطوط تلفن با بکارگیری دانش و تجربه خود و انجام بررسی­های مکرر و تشخیص نقاط آسیب دیده کابل مذکور، نسبت به تعويض آن اقدام نمودند ، گفت : سود و صرفه اقتصادي اين اقدام، با احتساب کاهش هزینه­های عملیاتی روزمره که به واسطه­ی حضور مکرر نفرات در محل به­منظور رفع اشکال به شركت تحمیل می­گردید و حذف هزينه­هاي مربوط به برون­سپاري، 1.5 ميليارد ريال برآورد مي شود.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 259

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب می باشد.