پنج‌شنبه, 26 مهر 1397 الخميس, اكتوبر 18, 2018           فارسی English

عنوان : همزمان با نمایشگاه پژوهش خوزستان نرم افزار بومی PLT رونمایی می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ 
ساعت : ۱۳:۴۱:۴۵
عنوان گروه خبري : اطلاعيه و سمينارها .

همزمان با نمايشگاه پژوهش خوزستان نرم افزار  بومي PLT رونمايي مي شود

رئيس پژوهش و فناوري شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب از رونمايي نرم افزار بومي PLT همزمان با نمايشگاه دستاوردهاي  پژوهش و فناوري استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب، مهندس باقر پورقاسم اظهار داشت: اين نرم افزار تخصصي با حمايت اين شركت توسط يك شركت دانش بنيان داخلي طراحي و پياده سازي شده است.

وي با تشريح برنامه هاي اين شرکت در نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري استان خوزستان اظهار داشت: شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب در اين نمايشگاه با برپايي غرفه اختصاصي، توانمندي ها و دستاوردهاي پژوهشي و تحقيقاتي خود را به  پژوهشگران، دانشجويان و بازديدكنندگان معرفي خواهد کرد .

 مهندس پورقاسم افزود: اين شرکت در سومين روز برپايي اين نمايشگاه در 11 آذرماه، 5 پروژه پژوهشي در زمينه هاي مختلف با دانشگاه ها و شرکت هاي دانش بنيان امضاءمي کند.

وي گفت: ارائه دستاوردهاي پژوهشي توسط کارشناسان پژوهش و فناوري، نشست هم‌انديشي در خصوص چالش‌هاي 6 پروژه پژوهشي توسعه ميادين نفتي و پاسخگويي مسئولان پژوهش و فناوري به بازديدکنندگان از ديگر برنامه هاي پيش بيني شده در غرفه شركت مناطق نفت خيز جنوب در اين نمايشگاه است.

رئيس پژوهش و فناوري شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب افزود: همچنين به مناسبت گراميداشت هفته پژوهش و با هدف تشويق و ايجاد انگيزه در دانش آموزان، روز يکشنبه 12 آذرماه از دانش آموزان پژوهشگر مدارس مناطق شركتي واقع در شهرك نفت و نيوسايت تجليل خواهد شد.

يادآور مي شود؛ نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري استان خوزستان از نهم تا دوزادهم آذرماه 1396 در نوبت صبح از ساعت  9تا 12 و نوبت بعدازظهر از ساعت 16 تا 21 در محل نمايشگاه بين المللي اهواز پذيراي علاقمندان است.

شعار امسال هفته پژوهش و فناوری "پژوهش تقاضامحور و تجاری‌سازی فناوری،‌ زیربنای تولید و اشتغال " است؛ هفته پژوهش از 21 تا 27 آذرماه است اما مطابق با تصمیمات شورای سیاست‌گذاری هفته پژوهش استان خوزستان، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری از 9 تا 12 آذرماه برگزار خواهد شد .

بازگشت           چاپ چاپ