• ساعت : ۲۱:۴۴:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 218
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان :
بنا به وظیفه اسلامی و انسانی در كنار شهروندان زلزله زده تا پایان بحران می مانیم
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با تأکید بر حفظ و استمرار خدمت رسانی به شهروندان زلزله زده این شهر گفت : تا پایان حل این بحران بنا به وظیفه ی انسانی و اسلامی مان خواهیم ماند .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با تأکید بر حفظ و استمرار خدمت رسانی به شهروندان زلزله زده این شهر گفت : تا پایان حل این بحران بنا به وظیفه ی انسانی و اسلامی مان خواهیم ماند .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری که در جمع مدیران و روسا و در جلسه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت سخن می گفت افزود : وقوع این زلزله یک تلنگر و هشدار جدی به همه ما بود و می بایست با بررسی عملکرد و ارزیابی نقاط ضعف و قوت خودمان در این حادثه نسبت به تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف اقدام کنیم .

وی با تأکید بر لزوم پدافند غیرعامل بعنوان یک دستور کار جامع برای مقابله با حوادث و بحران ها گفت : با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن این حادثه و از طرفی فعال بودن گسل های زمین در این منطقه که موجب وقوع زمین لرزه های متعدد می شوند ، می بایست با آماده کردن سناریوهای متعدد برای مقابله با چنین حوادثی خود را آماده و با تمرین آن در قالب مانورهای برنامه ریزی شده آمادگی و عملکردمان را محک جدی بزنیم .

رییس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت نفت مسجدسلیمان با بیان این مطلب که وقوع زلزله با این شدت و خرابی یک شوک روانی فوق العاده شدید به مردم وارد کرد اظهار داشت : نشر خبرهای متناقض و بدون منبع و پشتوانه ی علمی در فضای مجازی باعث تشدید اضطراب و آشفتگی روانی شهروندان شد و لازم است شهروندان بدانند که اخبار صحیح را می بایست از مجاری رسمی و مورد وثوق دریافت کنند و به منابع نامعتبر اعتنایی ننمایند .  

مهندس قباد ناصری به آسیب دیدگی اماکن اداری و غیرصنعتی این شرکت در حادثه زلزله اشاره کرد و گفت : ساختمان های اداری و مسکونی زیادی از این شرکت دچار خسارات جدی شدند که عملیات ارزیابی و بررسی آنها با تشکیل کارگروه های جداگانه ای در حال انجام است . 
نگارش و انتشار : دانوش صالحی 

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0