رو عنوان : PreTitle

عنوان : صعود تيم نفت اميديه به ليگ دسته يك فوتسال كشور 

زير عنوان : SubTitle

تاريخ : 10/05/1389


صعود تيم نفت اميديه به ليگ دسته يك فوتسال كشور

 

تيم فوتسال نفت اميديه پس از پيروزي در ديدار برگشت پلي‌آف، به رقابت‌هاي ليگ دسته يك كشور صعود كرد.

 

سرمربي تيم نفت اميديه پس از پيروزي در ديدار برگشت پلي‌آف و صعود به رقابت‌هاي ليگ دسته يك فوتسال كشور گفت: تيم ما مستحق كسب سهميه ليگ يك بود.

 

محمد فرحاني پس از ديدار برگشت تيمش برابر سهند تهران در مرحله‌ي پلي آف و كسب مجوز حضور در رقابت‌هاي ليگ دسته يك باشگاه‌هاي كشور، گفت: تيم ما در ديدار برگشت شرايط سخت و دشواري را سپري كرد اما در مجموع 2 بازي مرحله پلي‌آف توانست ارزش‌هاي واقعي خود را ثابت كند.

 

وي عنوان كرد: تيم ما در اين ديدار با شرايط سختي رو به رو شد. ما در نيمه نخست با نتيجه چهار بر 2 از حريف خود پيش افتاديم اما اتفاقات حاشيه‌اي در ورزشگاه تهران كار ما را در ادامه مسابقه سخت‌ كرد.

 

وي با اشاره به اين‌كه ما نيمه دوم را با استرس و شرايط خاص آغاز كرديم، افزود: در ابتداي اين نيمه دروازه ما باز شد و در ادامه نيز با نتيجه هفت بر چهار از حريف تهراني عقب افتاديم. در اين ديدار هواداران حريف با بطري‌هاي آب و شيپورهاي گوش خراش جو بدي را براي ما به وجود آوردند و روحيه بازيكنان ما نيز به همين دليل تضعيف شد.

 

سرمربي تيم نفت اميديه ادامه داد: تيم حريف در اين بازي خوب ظاهر شد و ما انتظار چنين عملكردي را از آن‌‌ها نداشتيم. بازيكنان ما با توجه به چنين شرايطي خوب ظاهر شدند و توانستند در دقايق پاياني بازي رابه تساوي بكشانند. تيم حريف تنها 20 ثانيه مانده به پايان بازي گل برتري را به ثمر رساند اما با توجه به نتيجه مجموع 2 بازي، ما جواز حضور در رقابت‌هاي ليگ دسته يك را كسب كرديم.

 

فرحاني با اشاره به اين‌كه تيم ما مستحق كسب سهميه ليگ يك بود، خاطرنشان كرد: ما پس از اين ديدار زماني براي خوشحالي نداشتيم و به سرعت با حمايت نيروي انتظامي از سالن بازي خارج شديم. ما بيشتر از كسب نتيجه در اين ديدار، نگران سلامتي بازيكنان تيم بوديم.

 

وي در خصوص قضاوت داور اين ديدار عنوان‌كرد: نحوه قضاوت داور اين بازي بر عليه تيم ما بود و ما از قضاوت آن راضي نبوديم. شيپور زدن در سالن ممنوع است اما براي هواداران تيم ميزبان آزاد بود و زماني كه ما در اين خصوص با داور ميدان صحبت كرديم، او هيچ عكس‌العملي نشان نداد.

 

سرمربي تيم فوتسال نفت اميديه عنوان كرد: تيم ما در اين مدت مشكلات فراواني را پست سر گذاشت اما در نهايت حاصل زحمات خود را به دست آورد. حمايت مسوولان و دعاي خير مردم استان نيز نقش مهمي در كسب اين سهميه داشتند.

 

ديدار تيم‌هاي سهند تهران و نفت اميديه در ديدار برگشت مرحله پلي آف رقابت‌هاي فوتسال ليگ دسته دوم باشگاه‌هاي كشور ، هشتم مردادماه به ميزباني نماينده تهران برگزار شد اين ديدار با نتيجه 9 بر هشت به سود تيم سهند تهران به پايان رسيد اما در مجموع 2 بازي رفت و برگشت تيم فوتسال نفت اميديه توانست نتيجه لازم را كسب كند و به رقابت‌هاي ليگ دسته اول باشگاه‌هاي كشور صعود كند. ديدار رفت اين 2 تيم هفته گذشته در اميديه برگزار شد كه تيم نفت اميديه توانست با نتيجه پنج بر چهار تيم سهند تهران را شكست دهد.