پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

معرفی مدیریت

3.jpgاین مدیریت از دو قسمت عمده مديريت امور فني و مهندسي و عمليات تشكيل شده است كه مديريت عمليات در زمان  حاضر تمامي  خدمات تعمير چاه ها با استفاده از دكل هاي تعميراتي ، دستگاه هاي لوله مغزي سيار، پمپ هاي تزريق اسيد، سيمان و نيتروژن و عمليات درون چاهي/ سرچاهي و بااستفاده ازنيروي انساني مجرب شامل529 سمت سازماني، وسايل پيشرفته كارخدمات سرچاهي/درون چاهي و رفع مشكلات چاه‌هاي توليدي نفت/گاز را با بكارگرفتن دكلهاي تعميراتي، دستگاه‌هاي چاه‌پيمايي و دستگاه‌هاي لوله مغزي سيار مدرن بهمراه پمپ‌هاي سيمانكاري/اسيدكاري و تزريق نيتروژن، در حوزه فعاليت شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب شامل 5 شركت بهره‌برداري نفت و گاز، داراي بيش از 3000 حلقه چاه در 50 ميدان كوچك و بزرگ گازي/نفتي در محدوده‌اي به وسعت بيش از 600 كيلومتر مربع در 6 استان كشور شامل‌ (خوزستان، قم، ايلام، فارس، بوشهر و كهگيلويه و بويراحمد) را ارائه مي‌دهد.


اهم فعالیت ها

الف-      انجام عمليات تعمير و تكميل چاههاي نفت و گاز با استفاده از دكلهاي ويژه تعمير چاهها، دستگاههاي لوله مغزي سيار، دستگاههاي مكنده، پمپهاي اسيد و مواد شيميايي و ساير ماشين‌آلات و تجهيزات مشابه.

ب‌-        انجام عمليات تعمير، تعويض، ترميم، مانده يابي، بازسازي و يا تكميل وسايل و دستگاههاي درون چاهي، سرچاهي (تاج چاه) براي كليه چاههاي نفت و گاز.


ج-      انجام امور برنامه‌ريزي و مهندسي و ارائه خدمات مشاوره فني در زمينه فوق‌الذكر.

د-       برنامه‌ريزي و اجراي تعمير، نگهداري، بازسازي، نوسازي و يا تعويض دستگاهها و ماشين‌آلات شركت و تهيه و تأمين كالاها و ابزار در گردش مرتبط با فعاليتهاي مذكور.

ه-         تصدي به هرگونه فعاليتهاي پيمانكاري، علمي، آموزشي، فني، بازرگاني و خدمات ديگر كه براي نيل به اهداف شركت ضروري، مناسب و لازم شناخته شود.


تماس با ما

آدرس : اهواز - كوي فدائيان اسلام  - مدیریت تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاهها  

تلفن شركتي:   34122519-061 
تلفن شهري:    32257666-061  
فاكس مركزي :  32263212-061 
صندوق  پستي : 1425-61735
كد پستي:         95431-61736


V5.3.6.0