• ساعت : ۱۰:۴۶:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 75
  • کد خبر : ۱۸۴۴۶
ناوگان ترابری نفت و گاز آغاجاری پیشتاز خدمات عام المنفعه

 

ناوگان ترابري نفت و گاز آغاجاري پيشتاز خدمات عام المنفعه

در سه ماهه نخست سال جاری80 دستگاه ماشين آلات سبك و سنگين ترابري به مدت1300روز در مناطق همجوار تاسیسات مشغول خدمات رسانی بوده اند.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري:

رئيس اداره ترابري در اين ارتباط توضيح داد: در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي و ارائه خدمات عام المنفعه، در سه ماهه نخست سال جاري ، 1300 روز خدمات عام المنفعه توسط  ماشين آلات سبك و سنگين ترابري به مناطق همجوار تاسیسات  ارائه شده است.

محمد ممبيني بيان كرد: ماشين آلات ترابري عموماً جهت جابجايي وسائط نقليه- تسطيح و محوطه سازي جاده هاي روستايي- مهار آتش سوزي- پاكسازي و ضدعفوني نمودن شهر و روستا و برخي مأموريت هاي اداري مشاركت نموده اند.

ممبيني ضمن اشاره به حجم گستردگي خدمات ترابري افزود: خدمات ارائه شده در اين حوزه پس از موافقت وتائید مدیر عامل محترم و بر اساس درخواست فرمانداريها- بخشداريها و برخي ادارات صورت مي پذيرد.

 رئیس ترابری معادل ارزش اقتصادي خدمات ارائه شده در سه ماه سال جاري را بيش از 5 ميليارد و پانصد ميليون ريال عنوان نمود.

شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري در گستره جغرافيايي استانهاي خوزستان وكهگيلويه و بويراحمد به وسعت بيش از 1.15 میلیون هکتار واقع شده و علاوه برنقش راهبري عمليات توليد، فرآورش و انتقال نفت و گاز در بيش از 48 واحد عملياتي، خدمات رساني مستمر و شبانه روزي  به همكاران و خانواده هاي آنان و همشهريان مجاورتاسیسات را نيز بعهده دارد .

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0