• ساعت : ۱۱:۱۰:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 72
  • کد خبر : ۱۸۴۵۴
بازدید مدیر تولید مناطق نفتخیز جنوب از شركت آغاجاری

بازديد مدير توليد مناطق نفتخيز جنوب از شركت آغاجاري
صبح امروز مهندس كوتي مدير توليد شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب  با حضور در شركت آغاجاري از پروژه اصلاحيه نفت سنتزي به آبادان بازديد و در جريان آخرين اقدامات اين پروژه قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري : 
مهندس كوتي با حضور در شركت آغاجاري از فرآيند اجراي پروژه اصلاحيه  نفت سنتزي به آبادان  بازديد و از تلاشهای ارزنده كاركنان شركت آغاجاري در اجراي به موقع اين پروژه ملي قدرداني كرد. 
مهندس كوتي در اين بازديد عنوان كرد: عملكرد شركت آغاجاري از زمان ابلاغ و تامين تجهيزات مورد نياز  اين پروژه بسيار قابل قبول بوده و همكاران ما در اين شركت با مشاركت بخش هاي مختلف ستاد طبق زمان بندي انجام شده با رعايت كامل مسائل ايمني و زيست محيطي  كار بسيار بزرگي را با توجه به شرايط نامناسب هوا و گرمايي بي سابقه اين روزهاي خوزستان انجام داده اند كه انشالله با پيشرفت هاي صورت گرفته در موعد مقرر به پايان خواهد رسيد. 
مهندس كوتي با اشاره به اهميت اجراي اين پروژه ملي افزود: نقش شركت آغاجاري در اجراي اين پروزه بسيار حائز اهميت است چرا كه بدون آمادگي قبلي و با استفاده پتانسيل و ظرفيت داخلي نيروهاي خود در حال اجراي آن است. 
ايشان در ادامه از تلاش هاي مهندسي فرآورش ، مديريت فني، تداركات و امور كالا، مهندسي و ساختمان و همچنين مديريت توليد قدرداني كرد. 
مهندس كوتي در ادامه اين بازديد  با حضور در جلسه( هماهنگی نظام انسجام  خطوط لوله )در جريان آخرين اقدامات شركت آغاجاري در راه اندازي اين مجموعه قرار گرفت . 
وي در اين جلسه بيان كرد: استقرار مديريت انسجام  خطوط لوله  براي نخستين بار در شركت ملي نفت ايران به صورت پايلوت در شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و شركت هاي تابعه در حال اجراست، كه با توجه به اهميت خطوط لوله در مناطق نفتخيز و تامين خوراك پتروشيمي ها و پالايشگاه ها گام بسيار موثري خواهد بود. 
مدير توليد مناطق نفتخيز جنوب انسجام بخشي اطلاعات  مربوط به خطوط لوله در ستاد و شركت هاي تابعه را يكي از اهداف تشكيل اين مجموعه دانست و گفت: انشالله  با يك كارگروهي  و ايجاد كارگروها ، وكميته ها در مناطق نفت خیز و شركت هاي تابعه  به نتيجه مطلوب برسيم. 
 مهندس كوتي عملكرد شركت آغاجاري را نيز در تشكيل مجموعه pims قابل قبول دانست و عنوان كرد: شركت بهره برداري نفت وگاز آغاجاری در بين شركت هاي تابعه پيشتاز بوده و تا كنون تمامي مراحل را به شكل مطلوب انجام داده است. 
در ادامه اين جلسه مهندس پيرامون مدير عامل شركت آغاجاري ضمن قدرداني از حضور مدير توليد مناطق نفتخيز جنوب  در اين شركت  بيان كرد: اجراي پروژه اصلاحيه نفت سنتزي  با تلاش شبانه روزي كاركنان در گرماي شديد هوا بر اساس برنامه زمان بندي تدوين شده در حال اجراست و اميدواريم با تلاش همكاران پيش از موعد مقرر به پايان برسد. 
مهندس پيرامون با اشاره به اهميت اين اصلاحيه  بيان كرد: اين پروژه جهت جلوگيري از توقف توليد گاز در پارس جنوبي در حال اجراست و شركت آغاجاري با تمام ظرفيت موجود و استفاده از پتانسيل هاي داخلي آن را به پايان خواهد رساند. 
  ابراهيم پيرامون همچنين استقرار نظام انسجام  خطوط لوله pims را گام بسيار موثري دانست و افزود : اين جرياني كه بوجود آمده  يكي از کاستی هایی بود كه سالها در مناطق نفتخيز وجود داشت كه اميدواريم با حمايت هاي خوب مدير عامل محترم مناطق نفتخيز جنوب و مدير عامل شركت ملي نفت ايران به صورت دائم مستقر و ساختار آن تائيد شود. 
وي گفت:  امروزه يكي از دغدغه هاي اصلي شركت آغاجاري با بيش از 7500 كيلومتر خطوط لوله  انسجام بخشي و برنامه ريزي مناسب جهت صيانت از اين منابع ملي است كه با استقرار اين مديريت اميدواريم به نتايج مطلوب دست پيدا كنيم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0