• ساعت : ۹:۲۷:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 80
  • کد خبر : ۱۸۴۶۳
نفت سنتزی در شركت آغاجاری وارد فاز عملیاتی واجرایی گردید

نفت سنتزي در شركت آغاجاري وارد فاز عملیاتی واجرایی گردید.

با اجرای طرح ملي ،دريافت ميعانات گازي پارس جنوبي از طريق تاسيسات شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري میسر و  ارسال آن  به پالايشگاه  آبادان  وارد فاز اجرایی و عملیاتی گردید

 به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداير نفت و گاز آغاجاري :

صبح امروز چهارشنبه 8مرداد با حضور معاون مدير عامل شركت ملي نفت ايران در امور توليد ، مدير عامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب  و مدير عامل  شركت بهره برداری نفت وگاز  آغاجاري طرح ملي نفت سنتزي كه با تلاش شبانه روزي كاركنان شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري انجام گرفت افتتاح و راه اندازي گرديد.

دكتر عليخاني  در آئين افتتاح اين طرح ملي ضمن قدرداني از تلاش كاركنان شركت آغاجاري بيان كرد: با توجه به گرماي شديد هوا با تلاش شبانه روزي كاركنان و مديريت خوب مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري  اين طرح در ١٦ روز و جلو تر از برنامه پيش بيني شده اجرا و راه اندازي شد كه در نوع خود يك كار بسيار ارزشمند و قابل تقدير بود.

دكتر فرخ عليخاني با اشاره به اهميت اجراي اين طرح ملي در تامين خوراك پالايشگاه هاي كشور بيان كرد: اين طرح  در راستاي پايداري توليد گاز كشور وبا هدف مديريت ميعانات گازي توليد شده در پارس جنوبي اجرا گرديد.

وي گفت: با توجه  به اينكه  بخشي از ميعانات حاصل از توليد گاز در پارس جنوبي جهت تامين خوراك به پالايشگاه ها و پتروشيمي ها انتقال داده مي شود و با تصميمات اتخاذ شده در هيات مديره شركت ملي نفت مازاد آن نيز جهت خوراك پتروشيمي هاي گازي كشور و انتقال آن از طريق شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب  اختصاص داده شد.

معاون مدير عامل شركت ملي نفت ايران در امور توليد اجراي اين طرح بسيار ارزشمند را ما حصل هماهنگي خوب  مجموعه شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و در راس آن مهندس احمد محمدي دانست و عنوان كرد: مناطق نفتخيز جنوب و شركت آغاجاري با اجراي دقيق و به موقع اين طرح اصلاحيه ثابت كرد همچنان پيشتاز اجراي طرح هاي خلاقانه در شركت ملي نفت ايران است.

مدير عامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب نيز ضمن قدرداني از تلاش همه همكاران در مناطق نفتخيز و شركت آغاجاري كه توانستند يك كار ناممكن را با توجه به شرايط  بسيار سخت آب و هوايي و دماي هواي بالاي ٥٠ درجه انجام دهند بيان كرد: اجراي اين طرح را  گام مهمي در مديريت صحيح سيالات گازي و ارسال آن جهت مصرف به پالايشگاه هاي آبادان و اصفهان دانست.

مهندس پیرامون نیز در این آئین ضمن اشاره به اهمیت این طرح در پایداری تولید گاز کشور،از اقدامات کم سابقه همکاران شرکت آغاجاری  در به ثمر رساندن بهنگام  این طرح ملی قدردانی نمود. در پایان این مراسم  توسط مدیران ارشد شرکت ملی نفت(دکتر علیخانی،مهندس محمدس،مهندس پیرامون)از سه تن از کارکنان شرکت آغاجاری به نمایندگی از مجموعه کارکنانی که در اجرای این طرح بزرگ مشارکت داشتند،قدردانی گردید

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0