• ساعت : ۱۰:۵۰:۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 97
  • کد خبر : ۱۸۴۷۰
در جلسه عملیاتی شركت آغاجاری از نگهبان وظیفه شناس حراست و كاركنان مرتبط با اجرای طرح ملی نفت سنتزی قدردانی شد

 

در جلسه عملياتي شركت آغاجاري از نگهبان وظیفه شناس حراست و کارکنان مرتبط با اجرای طرح ملی نفت سنتزی قدرداني شد.

صبح امروز در جلسه عملياتي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري با حضور مدير عامل، مديران و روساي ادارات از فرشيد عاشور بندري نگهبان وظیفه شناس اداره حراست،همچنین کارکنان مرتبط با اجرای طرح ملی نفت سنتزی تقدير بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري  

در جلسه عملياتي شركت آغاجاري که روز دوشنبه ۱۳ مرداد برگزار شد، از آقای فرشيد عاشور بندري كه در حین انجام وظیفه در رويارويي با سارقين مسلح دچار مصدوميت شده بود، با اهداء لوح تقديري قدرداني شد.

در اين جلسه مدير عامل شركت آغاجاری ضمن قدرداني از اقدام شجاعانه اين همکار حراستی در مقابله با سارقين مسلح، از این اقدام بعنوان سمبل شجاعت و رشادت در امور حراستی یاد کرد.

مهندس پیرامون عنوان كرد: وظيفه اصلي حراست مراقبت از سلامت سازمان در مقابل تهديد ها است، چرا كه هر سازماني در جهت تحقق اهداف خود نيازمند سلامت دروني و بيروني است و حراست شركت آغاجاری تا كنون در اين خصوص موفق عمل نموده است .

مهندس پيرامون در ادامه یادآور شد: با توجه به گستردگي و پراكندگي تاسيسات و خطوط لوله، گاها شاهد تهديد ها و تعرضاتي از سوي افراد سود جو هستيم كه حراست مي بايست با شناسايي دقيق و استفاده از ظرفيت نيروهاي توانمند خود در راستاي صيانت از اموال و دارایی های شركت تلاشهای خود را استمرار بخشد .

در ادامه جلسه ، اله مراد كمايي رئيس اداره حراست ضمن قدرداني از رشادت و شجاعت آقای فرشيد عاشور بندري در مقابله با متعرضين به خطوط لوله بيان كرد: مجموعه حراست بعنوان سرباز جان بر كف سازمان همواره تلاش نموده به نحوه مطلوب از اموال و دارايي هاي شركت بعنوان سرمايه های اصلي کشور صيانت كند و بدون شك موفقيت اداره حراست، مرهون حمايت هاي مدير عامل محترم و همكاري روساي محترم ادارات است

در پایان جلسه عملیاتی،مهندس پیرامون از جانب دکتر علیخانی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، از مجموعه کارکنان که در اجرای اصلاحیه طرح ملی نفت سنتزی به پالایشگاه آبادان نقش داشتند،قدردانی نمود.

وی ضمن تقدیر از نقش آفرینی بخشهای مختلف در به ثمر رسیدن این طرح ملی عنوان کرد:شما همکاران با تلاش شبانه روزی و در گرمای طاقت فرسا ،نقش مهمی را در تکمیل وبه سرانجام رساندن این طرح ملی ایفا نمودید

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0