• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
تمدید اعتبار گواهینامه های IMS مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید

تمدید اعتبار گواهینامه های IMS مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید

گروه ممیزان شرکت FQC پس از ۲ روز ممیزی، درتاریخ های٢٠ و ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ‌ضمن ارائه گزارش پایانی، صلاحیت مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید را برای تمدید اعتبار گواهینامه های IMS اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی، در جلسه اختتامیه ممیزی، مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، بر گرامیداشت این ایام تاکید نمود.

مهندس مهران حسنوند ضمن اشاره به موضوعات مطرح شده و اقدامات انجام گرفته با تأكيد بر اجراي دقيق نظام مديريت يكپارچه، خواستار رعايت الزامات استانداردها به عنوان ضامن سلامتي كاركنان و تحقق اهداف و رشد سازمان شد.

در ادامه داریوش لرکی رئیس سیستم کیفیت یکپارچه این مدیریت گفت: سیستم های مدیریت یکپارچه از سال ۱۳۸۵ در این مدیریت استقرار یافته و تاکنون توسط مدیریت ارشد سازمان و سایر کارکنان تلاش های بسیاری جهت استقرار، حفظ و نگهداری این سیستم انجام شده است.

در اين جلسه، که با حضور معاونان و رؤساي ادارات مختلف مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی برگزار شد، هريك از كارشناسان شرکت FQC به تشريح نتايج حاصل از مميزي حوزه ماموريت خود در بازنگري مديريت پرداختند.

در پایان مهندس بیژن حسین پور رجبی سرگروه ممیزی شرکت FQC اظهار داشت: بررسی های همکاران ما نشان می دهد که این مدیریت در زمینه زیرساخت ها اقدامات بسیار خوبی انجام داده و وجود نقاط قوت بسیار، ناشی از نهادینه شدن فرایندها در سازمان است. همچنین از نظر تجزیه و تحلیل شاخص های فرایندی، یکی از بهترین سازمان ها در بین سایر سازمان های مشابه است.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0