• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 893
مهندس محمدی در جلسه بازنگری مديريت سيستم‌های مدیریت يكپارچه مناطق نفتخیز جنوب:
سیستم‌های مدیریت یكپارچه باید به افزایش بهره‌وری منجر شوند

جلسه بازنگری مديريت در سيستم‌های مدیریت يكپارچه سال ۱۳۹۹ در شركت ملی مناطق نفت‌خيز جنوب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در اين نشست مديرعامل شركت ملی مناطق نفت‌خيز جنوب با اشاره به اينكه در مدیریتهایی که رویکرد سیستمی دارند سيستم‌های مديريت نقش محوری خواهند داشت، وظيفه ساختار و بهره‌وری را به عنوان معمار سازمان در استقرار اين سيستم‌ها بسيار مهم دانست.

مهندس احمد محمدی افزود: IMS با رويكرد افزايش بهره‌وری و تسهيل در انجام فعاليت‌ها و وظایف محوله و با تبيين اهداف  و خط‌مشی سازمان و با استفاده از علوم جديد و تكنولوژی‌های متنوع و همچنين ارتباط با مشاوران ذی صلاح به جد پيگيری شود.

مهندس محمدی، در پايان ضمن قدردانی از همه دست اندركاران حوزه راهبري و فعاليت در سيستم مديريت يكپارچه شركت، بر لزوم معرفي نيازهای جديد آموزشی افراد با لحاظ شرايط موجود و اهميت استانداردسازی همه فعاليت‌ها تاكيد كرد.

در اين نشست مهندس محمدرضا آبيار رئيس اداره ساختار و بهره‌وری با ارائه‌‌ی گزارشی جامع ازعملکرد سیستم‌های مدیریتی شركت در سال ۱۳۹۹، پيش از مميزی خارجي با هدف شناخت فرصت‌های بهبود و پیشگیری از مشاهده و ثبت عدم انطباق‌های احتمالی در فعاليت‌های سال جاری، روند استقرار نظام مديريت یکپارچه را در مسير مطلوبی خواند.

در ارائه‌ی اين گزارش استقرار استاندارد‌های مديريت انرژی IS050001، امنیت اطلاعات ISOIEC27001 و گذار از OHSAS18001 به ISO45001 در سال جاری به عنوان اهداف شركت در استانداردسازی فعاليت‌ها تشريح شد.

در ادامه اين نشست، مديريت برنامه‌ريزی تلفيقی در خصوص فرآيند اجرايی شدن مديريت تغيير و مديريت دانش(KM) در سازمان به عنوان متولی پيگيری و تكميل استقرار اين سيستم‌ها معرفی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0