• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 5471
جوابیه:
رهاسازی پسماندهای نفتی توسط شركت بهره‌برداری نفت و گاز مارون صحت ندارد

روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و‌ گاز مارون در خصوص فیلم انتشار یافته در فضای مجازی با موضوع رهاسازی پسماندهای نفتی در کانال آب روستایی، به اطلاع می رساند: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون جهت مدیریت پسماندهای نفتی یک رویه استاندارد را مطابق با الزامات ایمنی و زیست محیطی دنبال می کند و جهت جابجایی این پسماندها از خدمات خودروهای سپتیک استیجاری استفاده می نماید.

 راننده یکی از این خودروهای سپتیک پس از جمع آوری پسماندها در مجتمع صنعتی شماره ۱ مارون و تخلیه آن در حوضچه‌های مخصوص دفع در همان مجتمع، خودسرانه بخشی از پسماند را در سپتیک نگه داشته و متاسفانه آن را در مجاورت کانال آب کشاورزی روستاهای اطراف همان مجتمع صنعتی رهاسازی می نماید.

در ادامه افراد سودجو نیز فرصت را مغتنم شمرده، از محل تصویر برداری نموده و این تصاویر را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند. کارگروه تخصصی شرکت به سرعت وارد عمل شد و کلیه پسماندها را جمع‌آوری کرد.

 علیرغم پاکسازی کامل کانال، افرادی جهت تحریک اذهان عمومی همچنان در حال انتشار این تصاویر میباشند. شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون در حال پیگیری قضایی موضوع بوده و عاملان این رویداد را مورد پیگرد قانونی قرار داده است.

خوشبختانه با توجه به تصویر برداری‌های هوایی از حوزه عملیاتی شرکت، مورد مشابهی مشاهده نشده است و به زودی دلیل و انگیزه عاملان این مورد روشن خواهد شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون همواره صیانت از زیست بوم پیرامونی را از اولویت های خود در کنار رسالت تولید قرار داده است و هموطنان فهیم بخصوص مجاوران محترم تاسیسات عملیاتی شرکت از رویکرد شرکت نسبت به مردم و محیط زیست اطلاع کامل دارد و همواره با اعتماد خود، کارکنان شرکت را در راهبری فرایند تولید حمایت نموده اند.

روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون

 

 

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V6.0.5.0