• ساعت : ۲۲:۲۰:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ 
  • کد خبر : ۱۹۰۲۶
اطلاعیه نحوه حضور كاركنان در ادارات ستادی شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شركت‌های تابعه

بنابر اعلام مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به آگاهی می‌رساند از تاریخ یکشنبه ۳۰ آذرماه تا اطلاع ثانوی، ساعت کاری و شیوه حضور کارکنان در ادارات ستاد ‏و واحدهای اداری شرکت‌های تابعه به شرح زیر می‌باشد:

۱- درصد مجاز حضور کارکنان روزکار  ستادی در شهرهای اهواز و گچساران برای مشاغل کمترضروری ۵۰ درصد و برای مشاغل کاملاًضروری دوسوم و در شهرهای امیدیه و مسجدسلیمان برای مشاغل کمتر ضروری دو سوم و برای مشاغل کاملاً ضروری صددرصد می‌باشد.

۲- تشخیص خدمات کاملاً ضروری در صنعت نفت با «ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس ‏کووید ۱۹» و تا پیش از اعلام رسمی آن بنا به تشخیص مسئولان مربوطه خواهد بود.

۳- کارکنانی که بر اساس بندهای فوق از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند لازم است در صورت امکان نسبت به انجام ‏وظایف خود بصورت دورکاری اقدام نمایند و ادارات مربوطه نیز موظف به ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز می‏‌باشند. بدیهی است در صورت عدم امکان انجام دورکاری عدم حضور کارکنان در محل کار، به عنوان مرخصی ‏ارفاقی ایام کرونا محاسبه خواهد شد.

۴- کارکنان محترم روزکار عملیاتی صرفاً با صلاحدید و مجوز سرپرستان مربوطه، مشمول شرایط یادشده خواهند ‏بود.

۵- ‏ کارکنان محترم نوبتکار و نیز شاغلین طرح‌های اقماری از دستورالعمل‌های یادشده مستثنی میباشند.

۶- تردد خودروها و ماشین‌آلات شرکتی و استیجاری در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ‏همراه با برگ ماموریت معتبر صادر شده توسط مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و نیز ادارات ترابری ‏شرکت‌های بهره‌بردار، بلامانع است.

۷-ساعت کاری ادارات ستادی در شهرهای اهواز و گچساران از ساعت ۸ الی ۱۳:۳۰ و در شهرهای امیدیه و مسجد سلیمان از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می‌باشد.

روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

امتیاز :  ۳.۲۵ |  مجموع :  ۸

برچسب ها

    V5.7.4.0